Samodržící punčochy

Jsou znakem svůdnosti. Muži z nich jsou paf, ženy se cítí sebevědoměji. Řeč je o samodržících punčochách. Co že je na nich tak skvělého?

5 důvodů, proč si zamilujete samodržící punčochy

  1. Jsou skvělá varianta pro ty, kterým vadí punčocháče. Punčochy nemají sed, takže nebudou nikde dráždit nebo škrtit v pase.
  2. Díky tomu jsou perfektní na léto. Nebu...

Jsou znakem svůdnosti. Muži z nich jsou paf, ženy se cítí sebevědoměji. Řeč je o samodržících punčochách. Co že je na nich tak skvělého?

5 důvodů, proč si zamilujete samodržící punčochy

  1. Jsou skvělá varianta pro ty, kterým vadí punčocháče. Punčochy nemají sed, takže nebudou nikde dráždit nebo škrtit v pase.
  2. Díky tomu jsou perfektní na léto. Nebudete mít na sobě žádnou další zbytečnou vrstvu látky a nezapaříte se v nich.
  3. Nerýsují se pod šaty, takže jsou první volbou ke společenské róbě, plesovým šatům nebo zkrátka k upnutému oblečení, pod kterým by lem punčocháčů nebo podvazky byly vidět.
  4. Jsou ohromně sexy. Vyzdobené krajkou jsou to pravé rajcovní potěšení pro oko partnera.
  5. Jsou praktické na toaletě. Asi nemusíme vysvětlovat proč…

Jak nosit samodržící punčochy

Dříve si ženy i muži museli podkolenka či punčochy přichytávat na podvazky. Podvazkové punčocháče jsou samozřejmě pořád žádaným artiklem, který se vrací na výsluní, ale samodržící punčochy jsou přece jen modernější vychytávkou. Jsou vybavené gelovými pásky na spodní straně a tím se přichytnou k dámskému stehnu a nesklouznou.

Samodržící punčochy by měly ideálně končit v polovině stehen. To platí především pro ženy se silnými stehny, kterým by v jiné výšce mohly punčochy padat. Štíhlá stehna si můžou dovolit mít lem výš až u rozkroku. Baculaté ženy se ale nemusejí strachovat, že by si nevybraly, protože máme v nabídce všechny velikosti, včetně XXL samodržících punčoch.

Jak navlékat samodržící punčochy

Na začátek doporučujeme nemazat nohy pod punčochami tělovými krémy ani oleji. Silikonové pásky budou na suché kůži lépe držet.

Pokud máte drahé a kvalitní punčochy, ujistěte se, že nemáte na rukách náramky nebo prsteny, o které by se mohlo zachytit silonové vlákno a pustit oko. Nešikovně můžou ublížit i nehty. Řešením může být použít při navlékání punčoch rukavice.

Samodržící punčochy srolujte k lemu, nasaďte na chodidlo a od kotníku postupně rolujte nahoru. Cestou punčochy uhlaďte a rovnejte na střed. Nahoře pak lem taky správně usaďte, aby punčochy perfektně padly a nedělaly během dne potíže.

Černé do společnosti, bílé na svatbu

Pro jejich praktičnost a pohodlnost nedají některé ženy na samodržící punčochy už dopustit. Výrobci si tak dávají záležet na tom, aby mohli nabídnout rozmanité vzory a provedení. Na večírek zvolte černé samodržící punčochy, ve kterých budou vaše nohy elegantní, štíhlé a svůdné.

Doplněné o puntíky budou svěží a hravou variantou pod šaty a sukně při běžné události. Zkusit můžete i nápaditější vzory, například hvězdy nebo srdíčka, a trendy jsou i síťované punčochy. Kdo chce punčocháče okořenit jen nenápadně, může vsadit na tetovací vzor u kotníků.

V bílé barvě jsou samodržící punčochy klasikou pro svatební den. Některá může dát přednost punčochám na podvazky, jiná nevěsta zase raději ty samodržící. Ať tak či onak, ke svatební noci tyhle kousky zkrátka patří.

Objednávejte samodržící punčochy na našem e-shopu a dopřejte svým nohám tu největší kvalitu od nejlepších dodavatelů na trhu.

Více
Zobrazeno 1 - 42 z 42 položek