Katalog

Povolené filtry:

  Dámské košile

  Možná nepracujete ve světe byznysu a nesedíte v kanceláři, a máte proto pocit, že košili nepotřebujete. Vyvedeme vás z omylu. Dámské košile jsou totiž univerzálním a šik kouskem, který nesmí chybět ani vám.

  Vykouzlete s košilí bohémský styl

  Módní policie nám už chvíli povoluje oblékat na sebe volné a široké oblečení. Oversized košile k nim patř...

  Možná nepracujete ve světe byznysu a nesedíte v kanceláři, a máte proto pocit, že košili nepotřebujete. Vyvedeme vás z omylu. Dámské košile jsou totiž univerzálním a šik kouskem, který nesmí chybět ani vám.

  Vykouzlete s košilí bohémský styl

  Módní policie nám už chvíli povoluje oblékat na sebe volné a široké oblečení. Oversized košile k nim patří taky a určitě si je zamilujete i vy. V čem jsou tak ohromně pohodlné?

  • Jsou vzdušné a lehké, takže vás nikde nebudou omezovat v pohybu.
  • Jsou ideální na léto. Nebude v nich takové teplo, nespálíme se a nepropotíme kruhy v podpaží.
  • Nemusíte se bát, že se vám pod látkou rýsuje břicho. Konečně máte šanci nenápadně schovat nějaké to kilo navíc.

  Oversized košile nabízejí snadnou cestu jak zapůsobit bohémským nevázaným dojmem. Možná si teď pomyslíte: „Dobře, tak si vezmu velkou košili do obchodu a co dál? K ničemu dalšímu se nehodí…“ To ale není pravda.

  • Různé střihy, materiály a barvy nabídnou různé využití.
  • Rozepněte košili od pupíku dolů a jednu část nebo celou košili zakasejte do kalhot. Každá fáze udělá jiný dojem.
  • Přepásejte košili páskem. Zvýrazní se tím silueta a z košile se hned stane elegantnější model pro „lepší“ příležitost.
  • Dostatečnou délku využijte v létě a z košile udělejte letní šaty.

  Bílá košile v každém šatníku

  Ne nadarmo se říká, že alespoň jednu bílou košili by ve skříni měla mít každá žena. Proč? Důvodem je jejich všestranná využitelnost. Pojďme se na ni podívat blíž.

  • Je elegantní a jednoduchá.
  • Hodí se pro všechny příležitosti.
  • Nemusí být nudná. Doplňte ji správnými šperky a kabelkou, nebo zvolte model s krajkovým límečkem, průsvitnými rukávy nebo černou vázankou.
  • Bílá košile padne k džínám, sukni i plátěným kalhotám.

  Černá košile jako sexy i decentní kus

  Černá barva je všestranně oblíbená, protože sluší všem, zeštíhluje a není na ní vidět žádná skvrnka. Pojďme ale objevit odvážnější důvody, proč sáhnout po černé košili.

  • Černá košile s dlouhými rukávy z průsvitné látky vás ohromí. A taky všechny kolem. Působí sexy jak hrom, zároveň zůstává nenuceně ženská. Je to jednoduchý způsob, jak ozvláštnit fádní černou košili o sto dvacet procent. Průsvitný materiál je ostatně trendem i u jiných oděvů, jako jsou halenky a spodní prádlo.
  • Černá košile s límečkem obepínající tělo bude vaším skvělým společníkem na pracovní schůzku. Zastrčte ji do jinak barevné sukně nebo společenských kalhot a klient je váš.

  Flanel nebo len – materiály, které vydrží

  Len má v letní módě nezastupitelné místo. Tento přírodní materiál je pevný a těší se dlouhé životnosti. Ne nadarmo byl základní látkou už v dávné minulosti. Stejně jako bavlna prokazuje dobrou odolnost při praní, i když má tendenci se srážet a mačkat. Co je ovšem nedocenitelné, jsou jeho chladivé vlastnosti. Právě pro ně je čím dál víc využívaný pro oblečení na léto. Ve lněné košili vám nikdy nebude příliš vedro, proto si klidně můžete obléct dlouhý rukáv a chránit se před sluncem.

  V chladnějším počasí vás zase zahřeje flanelová košile. Tento kostkovaný evergreen milují muži i ženy. Navozuje uvolněný vzhled vhodný pro odpočinkové a neformální aktivity. Flanel je jakožto přírodní látka měkký a příjemný na těle a snese časté praní.

  Zásobte se i vy na Neriu košilemi pro všechny příležitosti. Získáte tak nejen skvělé kousky do svého šatníku, ale i dopravu zdarma.

  Více
  Zobrazeno 1 - 6 z 6 položek