Katalog

Povolené filtry:
  Varianta

  Halenky bez rukávu

  Zvažujete, jestli si koupit halenku s rukávem nebo bez? Každá má své klady i zápory. Kdy je bezpečné si na sebe vzít halenku bez rukávu? A kdy je lepší sáhnout po jiných jejích obměnách?

  Jde o to, jakou máte postavu

  • Ženy, které mají útlé paže a menší hrudník si určitě můžou dovolit nezakrývat paže zbytečným kusem látky. Efektivně navržený horní...

  Zvažujete, jestli si koupit halenku s rukávem nebo bez? Každá má své klady i zápory. Kdy je bezpečné si na sebe vzít halenku bez rukávu? A kdy je lepší sáhnout po jiných jejích obměnách?

  Jde o to, jakou máte postavu

  • Ženy, které mají útlé paže a menší hrudník si určitě můžou dovolit nezakrývat paže zbytečným kusem látky. Efektivně navržený horní díl pomůže upoutat pozornost a opticky tak zvýraznit hrudník. Výstřih doplněný o krajku nebo volánky bude to pravé.
  • Ženy, které mají naopak silné paže a široká ramena, by měly halenku bez rukávů nechat stranou. Pro ně bude lepší alespoň halenka s krátkými rukávy nebo klasický výstřih do V.

  Jdete do práce nebo na rande?

  • Halenka bez rukávů je úžasný letní model, který navozuje pocit slunných teplých chvil strávených s drinkem na pláži. Všechny neformální chvíle s přáteli, s partnerem nebo v práci, která nestanovuje přísný dress code, můžeme strávit s odhalenými rameny. Halenky bez rukávů skvěle doplňují šortky, jsou pohodlné a přitom pořád slušivé.
  • Některé elegantnější varianty vypadají výborně i na pracovní schůzku. Stačí halenku zastrčit pod úzkou sukni nebo do společenských kalhot. Pokud na chvíli chcete zakrýt ramena, stačí přihodit sáčko, dokončit tak svůj kostýmek a po schůzce nechat své paže opět dýchat.
  • Na slavnostní chvíle je přece jen lepší sáhnout po decentnějším kousku. Nicméně luxusní halenku bez rukávů si uhájíte i na červeném koberci.

  Nosí se halenka bez rukávů opravdu jen v létě?

  • Samozřejmě že ne. Létem rozhodně odhalování ramenou končit nemusí.
  • Pořiďte si ke své oblíbené halence bez rukávů trendy blejzr a rázem máte outfit vhodný na jaro a na podzim. Kamkoliv přijdete, můžete si sáčko sundat, a vnést do místnosti zpátky trochu léta.

  Neváhejte si proto vybrat v našem katalogu. Je čas ukázat ramena!

  Více
  Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek