Dámská trička a topy

Univerzální, praktické, pohodlné. Tričko si můžete vzít ke kalhotám i k sukni. Může být elegantní i domácké, ale rozhodně je nepostradatelné. Zjistěte s námi, jestli vám nějaké nechybí. Nabízíme vám trička a topy od kvalitních a ověřených dodavatelů, rychle a za skvělé ceny.

Na módních vlnách – maxi trička pro maxi pohodlí

Chcete, aby i tričko ...

Univerzální, praktické, pohodlné. Tričko si můžete vzít ke kalhotám i k sukni. Může být elegantní i domácké, ale rozhodně je nepostradatelné. Zjistěte s námi, jestli vám nějaké nechybí. Nabízíme vám trička a topy od kvalitních a ověřených dodavatelů, rychle a za skvělé ceny.

Na módních vlnách – maxi trička pro maxi pohodlí

Chcete, aby i tričko mělo šťávu a neudělalo ostudu? Pořiďte si oversized verzi, ve které se budete cítit pohodlně a zároveň budete trendy. Oversized oblečení právě letí a užít si ho můžete i vy. Žádné stahování a zařezávání, volné tričko vám dá tolik prostoru, kolik si jen budete přát.

Náš tip: Široké tričko se výborně hodí ke slim džínům s potrhaným efektem. K tomu tenisky a máte street style jako vyšitý.

Nadčasová klasika – buďte šik jako Coco Chanel

Bez návrhářky a módní ikony Coco Chanel by dámský šatník zchudl o tolik již tradičních kousků. Už před více než stoletím se rozhodla udělat z trička pro námořníky módní kus pro ženy. Pruhovaná trička se nosí dodnes a nikdy nebudou demodé. Jestli chcete klasiku, která přežije všechny módní vlny, pořiďte si právě proužky. Podlehly jim ostatně i Audrey Hepburn a Marylin Monroe.

Náš tip: Zakasejte pruhované tričko do černých cigaretových kalhot, doplňte ho o dlouhou šňůru perel a budete jako chodící Coco Chanel.

Černý základ – tisíc způsobů jak využít černé tričko

Černý top vypadá dobře sám o sobě. Okouzlí právě svou prostou jednoduchostí. Jeho hlavním kladem je ale to, že se dá lehce a hravě zkombinovat se vším možných. S jedním tričkem tak vytvoříte spoustu parády. Stačí přihodit výrazný barevný náhrdelník nebo šátek, které na černém podkladu krásně vyniknou. Černé tričko je taky nejlepší podkladem pro další vrstvy oblečení. Zkuste přihodit blejzr v pastelových barvách, nebo ho oblečte pod overal či šaty – černé tričko nám dovolí si je vzít na sebe, i když je chladno.

Náš tip: Černá barva zeštíhluje, ale je potřeba ji zkombinovat s jinak barevným kusem oblečení. To znamená, že pokud potřebujete zeštíhlit nohy, vezměte na sebe černé kalhoty nebo legíny a širší top jiné barvy. Pokud naopak chcete zeštíhlit trup, zakasejte upnuté černé tričko do širokých džínů.

Zakryjte více - oslníte více

Podobnou multifunkčností se vyznačuje i dámský rolák. Užijete ho nejen samostatně, ale také jako spodní vrstvu pod další oblečení. Že se vám rolák špatně nosí? Možná ten váš jen není z kvalitního materiálu. Nebo jste zatím nepřišly na kouzlo roláku ve větrném počasí. Mimochodem, mužům připadají roláky velmi sexy. Někomu i více než odhalený dekolt. Je to zkrátka chuť zakázaného ovoce.

Luxus za skvělou cenu

Na Neriu vybíráme zboží jen od kvalitních výrobců. Najdete u nás oblíbené značky jako Calvin Klein, Britney Spears Intimate, Esotiq & henderson nebo Figl. Naše trička a topy nemusí zůstat jen na doma, ale dokáží vás přesvědčit i o svých luxusních kvalitách. Díky kombinacím s krajkami či průhledným materiálem si můžete tričko vzít i k sukni do práce.

Zároveň vám nabízíme tato trička levně. Příznivé ceny ještě lépe vychytáte v různých výprodejích. Neváhejte proto a pusťte se do nakupování.

Více
Zobrazeno 1 - 54 z 95 položek