Brazilské kalhotky

Brazilské kalhotky patří mezi zákaznicemi k těm nejoblíbenějším. Zamilujete si je i vy. V čem jsou tak úžasné? A pro jaký typ zadečku budou brazilky nejlepší volbou?

Svůdnější než klasické, pohodlnější než tanga

Brazilské kalhotky jsem takovou zlatou střední cestou. Kombinují v sobě klasické kalhotky a tanga. Možná si pamatujete na dobu, kdy se...

Brazilské kalhotky patří mezi zákaznicemi k těm nejoblíbenějším. Zamilujete si je i vy. V čem jsou tak úžasné? A pro jaký typ zadečku budou brazilky nejlepší volbou?

Svůdnější než klasické, pohodlnější než tanga

Brazilské kalhotky jsem takovou zlatou střední cestou. Kombinují v sobě klasické kalhotky a tanga. Možná si pamatujete na dobu, kdy se tanga těšila obrovské popularitě pro svou odvahu ukázat ze ženského zadečku víc, než kolik dovolují klasiky. Ne všichni ale přišly tangám na chuť a právě pro ně jsou brazilky ideální. Jsou mírně vykrojené a končí přibližně ve středu půlek, a proto jsou mnohem pohodlnější a zároveň sluší zadečku o něco víc. Tím se stávají i víc sexy a pro tuto dokonalou kombinaci komfortu a smyslnosti si získaly srdce tolika žen.

Zmenšete opticky svůj zadeček

Každý typ kalhotek kouzlí nějak jinak. Brazilské kalhotky budou volbou číslo jedna pro ty ženy, které si přejí opticky ubrat z rozměrů svého pozadí. Tím brazilky i prodlužují nohy, zkrátka udělají s dámskou postavou zázraky.

Všechny tyto výhody oceníte především na pláži, kde dáváte své křivky obzvláště na odiv. Brazilský typ plavek bude nesmírně sexy a ještě zvelebí vaše hýždě a nohy.

Bokovky i vysoký pas

Díky své popularitě si můžete vybrat ze širokého množství brazilek. Zvolte bokovky s užším pruhem látky kolem boků, pokud máte štíhlý pas a můžete si dovolit na něj upoutat pozornost. Pokud naopak máte šťavnatější boky a přejte si schovat bříško, pak by vám bokovky uškodily, protože by se do vašich boků nehezky zařízly. Místo toho můžete zvolit brazilky s vysokým pasem. Ty se zvedají až k pupíku, zakryjí a lehce stáhnou bříško a přitom dopřávají našemu zadečku stejnou dávku smyslnosti. Nemusíte se proto bát, že byste vypadaly jako Bridget Jonesová. Naopak. Vysoký pas je u plavek i spodního prádla hitovkou a zárukou svůdnosti a praktičnosti.

Pod šaty nikdo nic neuvidí

Tanga si dámy vybírají především ve chvíli, kdy nechtějí pod šaty dát znát svoje spodní prádlo. Dobrou zprávou je, že si brazilky můžete obléknout i pod večerní nebo upnuté šaty bez obavy, že se lemy kalhotek budou rýsovat. Jen je nutné zvolit bezešvou variantu. Bezešvé kalhotky jsou díky speciální technologii celé hladké a dokonale splývají s kůží, takže se stávají doslova neviditelnými.

Zvolte jistou smyslnost

Brazilské kalhotky s krajkou jsou sázka na jistotu. Nic nemůže být víc sexy než krajkový lem, nohavičky nebo i celé krajkové kalhotky. Neodolatelně luxusně vypadá černá krajka, ale kombinace barev je zcela na vás. Kdo chce ještě posichrovat svůdný účinek, může vsadit na průhledný materiál. Dovolit svému spodnímu prádlu odhalit svá tajemství je ostatně v módě, takže se toho nemusíte v nejmenším bát.

Dopřejte intimním partiím kvalitu

Pravděpodobně žádná část ženského těla si nezaslouží tolik péče a pozornosti, co se týče kvality materiálu. Intimní partie jsou velmi citlivé a špatný výběr v našem prádelníku po ránu nám může znepříjemnit celý den. Vybírejte tedy jen od osvědčených dodavatelů, kteří se specializují na výrobu dámského spodního prádla. Není zbytečné investovat do kvalitních kalhotek, protože se tím mimo jiné můžeme vyhnout podráždění intimních partií.

Z nejosvědčenějších materiálů pro výrobu spodního prádla je bavlna. Nic našemu klínu nebude sedět víc než přírodní látka. Bavlna je šetrná a odolná, takže kalhotky nezničíme ani častým praním. Zapomeňte na nošení stejného spodního prádla druhý den, protože se v něm jen množí bakterie. Raději si pořiďte více kusů na vystřídání a častěji perte.

Máte už vybráno? Objednejte ještě dnes a do dvou dnů budou brazilky u vás. Kdo stihne objednávku poslat do 12 hodin v poledne, užije si svůj nákup už druhý den!

Více
Zobrazeno 1 - 54 z 59 položek